מאמרים

חבילות נופש לאילת - חלק שני

חבילות הנופש לאילת מאפשרות לכם להישאר "בבית" ולחסוך בעלויות, אבל להרגיש כמו בחו"ל. זה מתחיל בטיסה, הכלולה כמעט תמיד בחבילת הנופש: מצד אחד עולים על מטוס ומשנים פאזה, מצד שני הטיסה קצרצרה וכל התהליך מהיר וזריז, כי לא עוזבים את גבולות הארץ. זה נמשך בעיר עצמה: אילת מציעה לכם מזג אוויר חמים בכל ימות השנה (ובקיץ – חם מאוד...), שילוב מרהיב של נוף מדברי עם ים סוּף הקסום, הכחול והקריר תמיד, ואטרקציות מאטרקציות שונות, מצלילה ושחייה עם דולפינים ועד טיולי שטח אתגריים במדבר ואפילו רכיבה על גמלים.

רווקים הוללים ירצו לבקר בטיילת ובחוף הים, לפגוש תיירות ולהרגיש כמו בשוודיה. אבל בואו נהיה כנים, מה שרובנו רוצים זה חבילת נופש מפנקת שתאפשר לנו להישאר בבית המלון שלנו, לרבוץ מול הבריכה, לקפוץ לבקר בחוף הים, ליהנות מארוחות גורמה ומקסימום להוציא את האף פה ושם לצורך ביקור במסעדה או דרינק נחמד בפאב לעת ערב. חבילות הנופש לאילת מהוות אטרקציה מיוחדת למשפחות, או יותר נכון להורים יגעים שרוצים לעשות בטן-גב בזמן ששירותי הבריכה והבידור של בית המלון דואגים שהילדים יהיו מרוצים.

אז עשו לעצמכם טובה, הפסיקו לפנטז והזמינו לכם עוד היום חבילת נופש שתפורה בדיוק למידות, לצרכים וליכולת הכלכלית שלכם. ארזו את עצמכם ואת הילדים ועלו על מטוס לאילת, ארץ השמש הנצחית.

חזרה לחלק ראשון