מאמרים

חבילות נופש לחו"ל – טיולי טבע - חלק שני

זהו נופש מסוג שונה – פחות בטן-גב ויותר טרקים בחיק הטבע...). חופשתכם תכלול סיורים חלומיים לסוואנות של אפריקה בהם חיים בטבע פילים, זברות, ג'ירפות, אריות, נמרים ועוד מכל הבא ליד. כמובן שבמהלך הסיורים בסוואנות תהיו מלווים בכל זמן נתון על ידי מדריכים מקומיים אשר ידאגו לשמור יחד אתכם על כל כללי הבטיחות הדרושים על מנת שלא להיפגע וחשוב יותר – על מנת שלא לפגוע בבעלי החיים בהם אתם צופים. חבילות נופש כאלו ניתן למצוא לקניה, טנזניה, דרום אפריקה ועוד...

· אנטארקטיקה – ישנן כיום חבילות נופש רבות ליבשת השוכנת בקוטב הדרומי. הדגש בהרבה מן הטיולים הללו הוא על צפייה בעולם החי העשיר של אנטארקטיקה – פינגווינים, כלבי ים, אריות ים ועוד מגוון חיות ייחודיות שלא יוצא לראות יותר מדי בחיי היום יום.

· אוסטרליה וני זילנד – טיולים מאורגנים וחבילות נופש רבות נבנות במיוחד על מנת לעזור לכם ולמצות כמה שיותר מהיבשת המרהיבה ועשירה בחיי טבע ונופים. קצת קשה תוך כמה שבועות לכסות את רובה של אוסטרליה, אך בחבילות הנופש הללו תכסו כמה שניתן. ההעברות כולן הן בטיסות על מנת לחסוך זמן נסיעות יקר, כאשר בדרך כלל לאחר סיור של כמה שבועות באוסטרליה ממשיכים בטיסה לניו זילנד – אחת המדינות המרהיבות בעולם מבחינת נופים וטבע.

חזרה לחלק ראשון